
Dutch Twisted Wool
Ongeverfd
100 gr. / ± 135 m
60% Crossbreed, 20% Blauwe Texelaar, 20% Alpaca
€ 35,00
The Knitwit Label
Bij een kleine mini-mill in België kan je nog kleine aantallen vachten wassen en spinnen en daar is dit fantastische garen uitgekomen. Het garen is een mix van Nederlandse ‘crossbreed’ schapen, Alpaca en Blauwe Twister. De kleur van het garen is de natuurlijke kleur de schapen en de alpaca’s. Een prachtig oer Hollands garen.
Op een bolletje Dutch Twisted Wool van 100 gram zit ongeveer 135 meter. Wij adviseren je om altijd eerst een proeflapje te breien en daarna te wassen om het aantal toeren en steken te controleren.
Dutch Twisted Wool
100 gr. / ± 135 m
60% Crossbreed, 20% Blauwe Texelaar, 20% Alpaca
€ 35,00
Niet zeker over bijvoorbeeld de maat of wil je het artikel passen en het eerst in het echt zien? Kom bij ons in Baambrugge op de boerderij langs. Kan je meteen kennis maken met onze dieren.