
Kempisch Heideschaap vulwol
Naturel gewassen
1 kilogram
100% Kempisch Heideschaap wol
€ 16,00
De vulwol is 100% Nederlandse wol van het Kempisch Heideschaap. De schaapskuddes zijn het hele seizoen op stap met de herders. De herders lopen van terrein naar terrein om hun werk te doen. De herder stuurt met zijn hond de schapen naar de juiste plaats. Grasland wordt kort gehouden en heide wordt gesnoeid.
De wol is gewassen, maar heeft nog wat oneffenheden. Door het wol van het Kempisch Heideschaap te wassen, wordt het geschikt voor het gebruik als vulmateriaal. Het kan gebruikt worden voor bijvoorbeeld kussens, dekbedden, knuffels, etc. Het vulwol wordt verkocht in zijn natuurlijke kleur en is verkrijgbaar per kilo.
Kempisch Heideschaap vulwol
1 kilogram
100% Kempisch Heideschaap wol
€ 16,00
Niet zeker over bijvoorbeeld de maat of wil je het artikel passen en het eerst in het echt zien? Kom bij ons in Baambrugge op de boerderij langs. Kan je meteen kennis maken met onze dieren.